Soru 138: Mavi Bej Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi

Soru: Merhaba, evime 2 adet üçlü koltuk biri mavi ve biri bej, TV ünitem şömineli ceviz rengi, yemek masam komple ceviz, sandalyeler bej koltuk kumaşından ve iki sandalye başlardakiler koltuk kumaşı mavisinden.

Beyaz – mavi halı ve perde almaya karar verdim. Fakat duvar rengine bir türlü fikir yürütemedim. Koyu tonlarla daha da boğmak istemiyorum. Acaba duvar rengi için fikir alabilir miyim?

Madrid Koltuk Takımı Mavi Bej 1 – Kaynak: www.vivense.com/madrid-koltuk-takimi1-modeli.html

 

Madrid Koltuk Takımı Mavi Bej 2 – Kaynak: www.vivense.com/madrid-koltuk-takimi1-modeli.html

 

✏️ Dekor Ekranı:

Mavi ve bej renklerinde olan koltuk takımınız ile duvar rengi seçiminde Dyo renk kartelasından kemik beyazı, romantik, yeni çağıl ve beliz renkleri ile bu renklerin bir ton açık yada koyu rengi boyalar salon dekorasyonunuzda daha ferah bir mekan oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Mavi Bej Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Renkleri

 

Büyük bir salona sahipseniz toprak renk tonlarından alaçatı veya hareli renklerini yada bir ton açık tonlarını tercih edebilirsiniz.

Alaçatı ve Hareli Renkleri

 

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Marshall Gör ve Boya Uygulaması

7 Başlıkta Salon Duvar Kağıdı Nasıl Olmalı?

İç Mimari Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Duvar Dekorasyon Modelleri

Yorum yapın