Soru 138: Mavi Bej Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi

Soru: Merhaba, evime 2 adet üçlü koltuk biri mavi ve biri bej, TV ünitem şömineli ceviz rengi, yemek masam komple ceviz, sandalyeler bej koltuk kumaşından ve iki sandalye başlardakiler koltuk kumaşı mavisinden.

Beyaz – mavi halı ve perde almaya karar verdim. Fakat duvar rengine bir türlü fikir yürütemedim. Koyu tonlarla daha da boğmak istemiyorum. Acaba duvar rengi için fikir alabilir miyim?

Madrid Koltuk Takımı Mavi Bej 1 – Kaynak: www.vivense.com/madrid-koltuk-takimi1-modeli.html

 

Madrid Koltuk Takımı Mavi Bej 2 – Kaynak: www.vivense.com/madrid-koltuk-takimi1-modeli.html

 

✏️ Dekor Ekranı:

Mavi ve bej renklerinde olan koltuk takımınız ile duvar rengi seçiminde Dyo renk kartelasından kemik beyazı, romantik, yeni çağıl ve beliz renkleri ile bu renklerin bir ton açık yada koyu rengi boyalar salon dekorasyonunuzda daha ferah bir mekan oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Mavi Bej Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Renkleri

 

Büyük bir salona sahipseniz toprak renk tonlarından alaçatı veya hareli renklerini yada bir ton açık tonlarını tercih edebilirsiniz.

Alaçatı ve Hareli Renkleri

 

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Marshall Gör ve Boya Uygulaması

7 Başlıkta Salon Duvar Kağıdı Nasıl Olmalı?

İç Mimari Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Duvar Dekorasyon Modelleri

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


“Soru 138: Mavi Bej Koltuk Takımı İle Uyumlu Duvar Rengi” üzerine bir yorum

  1. Merhaba bu mesajımın karşılığı gelirse çok sevinirim aynı koltuk takımından benim de var ayakları beyaz berjerlerim patlıcan moru üçlü kanepem de krem renginden iki tık koyu TV unitem açık ahşap renginde fon perdem pembe oturma odası benim zevkim dışında olduğu için oturma odama girmek dahi istemiyorum içim almıyor ne yapmam lazım neleri değiştirmem lazım yardımcı olabilir misiniz ?

    Cevapla

Yorum yapın