Salon Dekorasyonu Koleksiyonları

Evine aşık olanlar ve ev dekorasyonuna önem verenler için derlediğimiz salon dekorasyonu bölümümüzde adeta zevkinizi okşayacak bir koleksiyonla huzurlarınızdayız. Salon, evin en önemli ve en çok vakit geçirilen yeridir. Tüm ailenin bir arada olduğu ve birlikte vakit geçirdikleri en sıcak mekandır. İyi ve kötü tüm anıların yaşandığı ve duvarlarının bile adeta yaşanmışlık koktuğu tarihi ortamdır. Aynı zamanda misafirlerinizi de büyük bir özen ve titizlikle ağırladığınız, şahane ortamınız. Böylesine önemli bir mekanı eminim zevkle döşemek istersiniz. İşte size bir kaç fikir…

Modern Salon Dekorasyonları

Doğayla iç içe olmak için illa ormanda olmanıza gerek yok. Doğayı seviyorsanız, mekanınıza bir kaç sihirli dokunuşla ve doğal aksesuarlarla tabiatın güzelliklerini yansıtabilirsiniz. Şayet dekorasyonda; klasik, ağır renk ve modellerden hoşlanıyorsanız; krem rengi ile ahşap renginin mükemmel uyumunu zevkle yaşayacağınız bir ortam oluşturabilirsiniz.

 

 

Renkli kişiliğe sahipseniz, sade bir ortamda vakit geçiremezsiniz. Günlük hayatınızın büyük bir bölümünü sevdiklerinizle geçireceğiniz misafir odanız veya salonunuza; içinizdeki renk çığlıklarıyla, evinizin dekorunu boyayarak bu ışıltıyı; koltuklara, halılara ve aksesuarlara bir şekilde yansıtmalısınız.

Salonunuzda, aynı zamanda yemek odanızda varsa ferah bir ortam oluşturarak yemek anını, kendiniz ve sevdikleriniz için daha huzurlu hale getirmeye çalışın. Mesela yemek bölümünde hareket alanınızı daraltmayacak şekilde, az aksesuarlar kullanın.

 

 

 

Salon İçinde Farklı Bölümler Oluşturun

Fazla odaya sahipseniz, bir odanızın dekorasyonunu sohbet odası haline getirerek,dostlarınız ve kendiniz için yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda okuma odası olarak da kullanabileceğiniz, bu odanın bir köşesinde estetik bir kütüphane, bir köşesinde ruhunuzu dinlendirecek fonları dinlemek için müzik setinizi yerleştirebilirsiniz.

 

 

Eşinizle beraber tatlı anlar yaşayacağınız, huzurla dinleneceğiniz, birlikte film izleyebileceğiniz bir köşe oluşturmayı da unutmayın. Misafir odanıza giren bir daha çıkmak istemeyecek. Evet bu şahane ortamı kendiniz oluşturabilirsiniz. Klasik ve modern tarzın birleştiği, kusursuz kanepe ve aksesuarları aynı ortamda harmanlayarak bunu başarabilirsiniz.

 

 

 

Sakin ve duru renklerle eş- dost ve akrabalarınızı ağırlayabileceğiniz oturma odası örnekleri.

 

 

Sık sık iş arkadaşları, önemli ve yabancı misafirlerinizi ağırlama durumunda kalıyorsanız; her zevke hitap edebilecek görsellikte ana renkleri kullanmalısınız.

 

 

 

Bahar bahçesi gibi görünen yumuşacık koltuklarda dostlarınız ve sevdiklerinizle uzun uzun sohbetler edebilirsiniz.

 

Doğal ve kültürel mirası, estetik ve modern tasarımlarla çerçeveleyerek farklı ve hoş mekanlar yaşatabilirsiniz. Buz mavisi koltukların beyaz koltuklarla kombinasyonu, tasarımının modernliği ve estetiği ile ruhunuza üfleyeceği ferahlığa bayılacaksınız.

 

 

 

Renklerini ve estetik görünümlerini çok beğeneceğiniz koltuklar… Sıcak ruhu ile günlük stresinizi alacak mükemmel ortamlar oluşturun. Estetik ve zarafet birleşince ortaya muhteşem sonuçlar çıkıyor.

Duvar kağıtlarında modernizmin dans ettiği, cool ve ferah ortamlar.

 

Romantik bir vitrininiz varsa, çiçekli duvar kağıtları, modern bir kaç aksesuar ve pastel pembe yastıklarla harmanlanmış beyaz bir kanepeyle bu odayı daha da hoş hale getirebilirsiniz.

 

Kadifenin güven ve rahatlık veren konforundan asla vazgeçmeyen modern avcılar, renk ve kumaş uyumu ile şık ortamlar yaratıyor. Ayrıca koltuklarla uyumlu renkte elinizin altında en yakın keyif yardımcıları, pembe tatlı sehpalar da çok iş görecek.

Renkte sınır tanımayarak, bu sınırsızlığı sanat ve modern dünya ile buluşturduğumuz zaman, ortaya hiç fena tablolar çıkmıyor. Düzen ve rahatlık kokan mis gibi odalarda, hem misafirleriniz, hemde siz, ortamınıza hayran kalacak ve kendinizi seveceksiniz.

 

 

Beyaz koltuklar ortama hem ferah bir duygu katacak hemde her renk badanaya uyacaktır.

Tatil köyünüzün ruhunu evinizde yaşamak istiyorsanız, Akdeniz’in mükemmel canlı renklerinden, nefes alabilen ortamlar oluşturun.

 

Dilerseniz, salonunuzun dekorasyonunda, renk şöleni ile birbiriyle samimiyeti olan renkleri bir araya toplayarak, renk samimiyetinin sağladığı bütünlüğü konuklarınıza da hissettirebilirsiniz.

Salon Dekorasyonu Örnekleri 1 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes

 

Salon Dekorasyonu Örnekleri 2 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes
Salon Dekorasyonu Örnekleri 3 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes

Kimilerinin ortamı da asi, sıra dışı ve simsiyahtır.

Salon Dekorasyonu Örnekleri 4 – Kaynak: Some rights reserved by Gnilenkov Aleksey

 

Salon Dekorasyonu Örnekleri 5 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes

Ustalıkla döşeyeceğiniz evinizin, en göze çarpan kısmı, salonun dekoru olacaktır. Evinize girildiği andan itibaren, misafirleriniz, sevgi ve titizlikle döşenmiş bir evin ruhunu tanısınlar.

Salon Dekorasyonu Örnekleri 6 – Kaynak:  Some rights reserved by coco+kelley

 

Salon Dekorasyonu Örnekleri 7 – Kaynak: Some rights reserved by Polygon Homes

 

Salon Dekorasyonu Örnekleri 8 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes

Geniş ve ferah mekanlar için, fazlalıklarınızı atın, yaşamaya yer açın…

Salon Dekorasyonu Örnekleri 9 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes

 

Salon Dekorasyonu Örnekleri 10 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes

 

Salon Dekorasyonu Örnekleri 11 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes
Salon Dekorasyonu Örnekleri 13 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes

 

Salon Dekorasyonu Örnekleri 14 – Kaynak: Some rights reserved by Polygon Homes

 

Salon Dekorasyonu Örnekleri 15 – Kaynak:  Some rights reserved by Polygon Homes 

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


“Salon Dekorasyonu Koleksiyonları” üzerine bir yorum

  1. Mrh bellona vienzo oturma grubu aldim perde fonum gold berjerlerim turkuaz ama odayı çok boğuyor halı ne renk alabilirim ne ile acık modern bir oda yapabilirim bilmiyorum yardimci olurmusunuz

    Cevapla

Yorum yapın