Banyo Dekorasyonu İçin Duşakabin Modelleri

168
A+
A-

Önceden evler yapılırken banyolarda bir alan yaklaşık yirmi santimetre yüksekliğinde tuğla ile belirlenir ve küçük kare, genelde beyaz fayanslarla kaplanırdı. Yada fayanslarla kaplandıktan sonra bir küvet yerleştirilirdi. Son olarak da bir duş perdesi takılarak tamamlanırdı.

Zamanla duşakabinler üretildi ve hemen her evin banyosunda yayın olarak tercih edildiler. Duşakabinler günümüzde de sıklıkla kullanılmakla beraber daha modern ve işlevsel bir görünüme kavuştular. Öyle ki artık müzik çalarlı, masajlı duşakabin modellerinden bile bahsediyoruz.

Banyo yenileyeceğimiz zamanda hem bütçemize uygun hemde görsel, işlevsel açıdan donanımlı duşakabin modelleri üzerinde yoğunlaşarak, banyo dekorasyonumuza en uygun modeli seçmeye çalışıyoruz.

Bu yazımızda bizde Koçtaş.com.tr‘ den beğendiğimiz duşakabin modellerini seçtik. Umarız ki seçtiklerimiz arasında aradığınız duşakabin modelini bulabilirsiniz. Ayıca Koçtaş harici Tekzen‘ e ve diğer yapı marketlerine de bakabilirsiniz.

Ek olarak Banyo Dekorasyonu Örnekleri yazımızı inceleyerek banyo dekorasyonu ile ilgili farklı fikirler edinebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz..

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.