3 Boyutlu Duvar Panelleri

Evinizde yada iş yerinizde istediğiniz yere uygulayabileceğiniz 3 boyutlu duvar panelleri mekana farklı bir hava katmak, renklendirmek, derinlik kazandırmak isteyenler için kullanmaları gereken bir malzeme. Gerekli malzemeleri aldığınız taktirde sizinde rahatlıkla uygulayabileceğiniz 3 boyutlu duvar panellerinin uygulamasını yapan bir çok firmada bulunmaktadır.

Ev dekorasyonunda yada iş yeri dekorasyonunda şık bir görüntü yaratmak için kolayca uygulanabilen, istediğiniz renge boyayabileceğiniz, farklı desenlerde çokça modeli olan 3 boyutlu duvar panellerini uygulayabileceğiniz yerler:

  1. Salonda öne çıkarmak istediğiniz bir duvarda.
  2. Evde veya iş yerinde mekanın tavanına. Ayrıca gergi tavan uygulaması yaptırmakta mekana farklı bir hava katıp derinlik kazandıracaktır.
  3. Televizyonu koymayı düşündüğünüz köşedeki duvarda.
  4. Aşağıdaki örneklerde göreceğiniz mutfakta, dolaplar ile tezgah arasında kullanılmış. Sizde, bambu ağacının liflerinden yapılan 3 boyutlu duvar panelleri neme karşı dayanıklı oldukları için mutfakta kullanabilirsiniz.
  5. Yatak odasında yine bir öne çıkarılmak istenen bir duvarda uygulanabilir.
  6. İş yerinizde uzun ve biraz geniş bir koridorunuz varsa bir duvarına uygulayabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Panellerini evinizde yada iş yerinizde aklınıza gelecek hemen her yerde, sade veya boyayarak, faklı desenlerde uygulayabilir, uygulatabilirsiniz. 3 Boyutlu duvar panelleri uygulanmış ev ve ofislere aşağıdaki örneklerden bakarak inceleyebilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda konumuza ek olarak 3 Boyutlu Duvar Panelleri Nasıl Uygulanır ? ve bunun için hangi malzemeler gereklidir sorularını ele alacağız. Evinizde veya iş yerinizde kendiniz 3 boyutlu duvar paneli uygulaması yapmak istiyorsanız mutlaka bakınız.

 Photo 1, Photo 2, Photo 3, Photo 4, Photo 5, Photo 6, Photo 7, Photo 8 by Talissa Decor Ceilings / CC BY

Photo 9, Photo 10, Photo 11, Photo 12, Photo 13, Photo 14Photo 15, Photo 16 Photo 17, Photo 18, Photo 19, Photo 20, Photo 21, Photo 22Photo 23, Photo 24Photo 25, Photo 26, Photo 27Photo 28, Photo 29Photo 30, Photo 31, Photo 32 by MyWallArt – 3d Wallpanel / CC BY

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Tugba dedi ki:

    Merhaba benim salon takımımın bitane üclüsü turuncu digeri ve berjerler beyaza yakın krem acaba halı ve perdede hangi rengi kullanabilirim yardımcı olursanız cok mutlu olurum