Soru 4: Salon Dekorasyonu İçin Öneriler Ve Fon Perde Tavsiyesi

Soru 4: Salon Dekorasyonu İçin Öneriler Ve Fon Perde Tavsiyesi

Emine Hanım tarafından gönderilen salon dekorasyonu için öneriler ve fon perde tavsiyesi başlıklı sorunun metni:

Merhabalar , ikisi tekli mor renk, ikisi üçlü krem renk koltuklarımız var, bir gafletle neden olduğunu anlamadan bunları seçmiş bulundum. Şimdi hem çok klasik geliyor hem de renk kombini sağlayamıyorum. Sizden ricam modern bir görüntü ile perdeleri nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Yani renk ve model nasıl olmalı fon perdelerde. 
Bir de ahşap bir kitaplık var. Eğer bu koltukları modern bir görüntüye kavuşturabilirsem o kitaplığımı bu odada kullanabilirim. Kavuşturamazsam da kitaplarım kullanılmayan odaya gidecek 🙁 yardımlarınızı rica ediyorum. İyi çalışmalar. 

Dekorekrani.com Admin:

Merhaba Emine Hanım, salonunuzu; fon perdenizi mor renk tercih edip, açık renk ağırlıklı üzerinde mor desenleri olan halı ile modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Örnek Perde Modelleri

perde 1

perde 3

Örnek Halı Modelleri

İstikbal Melodi Serisi>

İstikbal Melodi Serisi Halı 32

Evidea Sanat Patchwork Halı>

Halı Modelleri 10

Halı Modelleri 10

Merinos Gonca Halı>

Halı Modelleri 9

Halı Modelleri 9

Merinos Zeugma Halı>

Halı Modelleri 23

Halı Modelleri 23

  • Kitaplığınızı ise mat beyaz veya krem renk dolap kaplama folyoları ( www.evidea.com/folyo-kaplama/c/2804 ) ile kaplarsanız halı ve koltuklarınıza uyumlu hale getirebilirsiniz. Umarız yardımcı olabilmişizdir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, bol dekorlu günler dileriz.

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap yada İletişim sayfalarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Şebnem ERDOĞAN dedi ki:

    Bende evlilik hazırlıkları yapıyorum araştırma yaparken sayfanızı buldum ve çok mutlu oldum ? duvar rengim krem tv ünitesi orta sehpa cevize krem parkelerde ceviz rengi, 3+3 düz asker yeşil renkte koltuklarım berjerler ise 2adet krem rengi halım da krem tonlarının ağırlıklı büyük yeşil bir çiçeği var bunlara göre sizce perde fonu hangi renk olmalı

  2. Safiye dedi ki:

    Merhaba ben safiye benim koltuklarım fusya ve gri zemin damarlı beyaz parke halı seçemiyorum yardımcı olurmusunuz