Yüzme Havuzu Yapan Firmalar İstanbul

Havuz yapmak da yaptırmak da zor bir iştir.  Bu işin üstadını bulmak, daha da zor bir iştir. Her yerde olduğu gibi havuz yapan firmalar İstanbul piyasasında da bulunmaktadır.

Ayrıntılı bir piyasa araştırmasından sonra kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik bulabileceğiniz İstanbul piyasasında bu işin öncüsü ve duayeni haline gelmiş işletmeler bulmak mümkündür.

Profesyonel anlamda iş yapan firmalar sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz havuzlar inşa ettirmeniz mümkün olabilmektedir. Bu anlamda ileri teknoloji ürünlerine sahip, tecrübeli kadro büyük önem arz eder. Detaylı ve irdeleyici bir yaklaşımla doğru firmayı tespit edebilirsiniz.

havuz-firmalari
Havuz Firmaları

Yüzme Havuzu Yapımında Kullanılan Ekipmanlar

Yüzme havuzu yapımında kullanılan malzemeler, havuzun nerede yapılacağına ve ne amaçla kullanılacağına göre değişiklikler göstermektedir. Olimpik yüzme havuzunda kullanılan ekipmanlarla, hobi amaçlı yüzme havuzu yapımında kullanılan ekipmanlar doğal olarak aynı değildir. Sıradan bir yüzme havuzu yapımında genel olarak aşağıdaki malzemeler kullanılmaktadır.

  • Sızdırmaz özelliğe sahip malzemeler.
  • Polimer bazlı suya dayanıklı malzemeler.
  • Kaliteden ve insan sağlığından ödün vermeyecek ekipmanlar.
  • Anti bakteriyel ve temizlenmesi kolay malzemeler.

Havuz Yapım Maliyeti

Yüzme havuzları, yapılış amacına, boyutuna ve yapıldığı yere göre farklı türde ekipmanlar kullanılarak yapılabilmektedir. Havuzun,zeminin altına mı yoksa üzerine mi yapılacak olması maliyetini etkileyen en önemli etmenlerdendir. Zemin altına yapılacak havuzlar belli derinliğe kadar kazılacağı için belli oranda maliyetinde de artış olabilmektedir.

Yüzme havuzu yapan firmalar İstanbul piyasasında incelendiğinde olimpik ya da yarı olimpik yüzme havuzu yapan firmalara dahi rastlamak mümkündür. Olimpik havuzlar 50 metre uzunluğa, 4.5 metre derinliğe sahip olan ve çeşitli yüzme yarışı organizasyonlarının yapıldığı havuzlardır.

Bu havuzlarda kullanılan malzeme ve ekipman diğerlerinden son derece farklıdır. Zemine temas eden metreküpe düşün su miktarı fazla olacağından basınç da fazladır ve buna göre döşeme malzemeleri kullanılması gerekir. Doğal olarak maliyeti de farklılıklar göstermektedir.

havuz-yapan-firmalar
Havuz Yapan Firmalar

Yüzme Havuzu Firma Seçimi

Yüzme havuzu yapan firmaların referansları, belgeli sahibi olup olmadıkları ve profesyonel ekibe sahip olmaları son derece önemli kriterlerdir.

Avrasya Havuz firması önerilerimiz arasında ilk sırada geliyor. Gerek referansları, gerek profesyonelliği, gerek ise tamamladığı referans oluşturan işler güveni pekiştirmekte.

Bulvar İstanbul, Çengelköy Park Evleri, Kemer Country Gölbaşı Evleri, Manumento Plaza Kartal, Nida Kule Ataşehir süs havuzları, Vadi İstanbul Süs havuzları, Levent Plaza Süs havuzları gibi bir çok, yüzme havuzu ve süs havuzu gibi projeleri tamamlayan firmaya internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Avrasya Havuz

Telefon: 0216 441 12 13

Müstakil eviniz için harika tasarım örneklerine göz gezdirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap''.kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir ya da yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.


Yorum yapın