İstikbal Sunshine Serisi Pike Takımları

Çok soğuk yada sıcak olmayan havalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz, sizi terletmeyecek yada üşütmeyecek pikeleri set halinde almak yatak odasında renk uyumunu sağlayabilmeniz açısından önemlidir. Pike takımları ile yatak odanızda ekonomik bir şekilde yenilik, değişiklik yapabilir, renk ve desen seçeneği bol olan pike setleri ile yatak odanıza canlılık katabilirsiniz. Ayrıca pike takımınızı aynı renk veya desende perdeler ile kombin yapabilirsiniz. Unutmayın ki dekorasyonda kombin yapmak, tıpkı kıyafetlerinizi kombin yapmak gibidir. 

Sizin için bu yazımızda İstikbal Sunshine Serisi Pike Takımlarını konu aldık. Takımlar çift kişilik ve tek kişilik şeklinde; nevresim, yastık kılıfı ve pikeden oluşuyor.  Aşağıdaki galeriden İstikbal Sunshine Serisi Pike Takımlarına bakabilirsiniz.

Fiyat listesini incelemek için İstikbal Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Link: www.istikbal.com.tr/ev-tekstili/pikeler/sunshine-serisi

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.