Ikea Mutfak Masası Modelleri

Ikea Mutfak Masası Modelleri

Evimizde mutfak alanı hem yiyeceklerin hazırlandığı hemde yenilip içilen bir alan olduğundan kullanacağımız mobilyaların temizliği kolay olmalıdır. Ayrıca çok yer kaplamayan, sağlam ve kullanışlı modeller seçilmelidir. Mutfağın büyüklüğü, hane halkı sayısı dikkate alınarak kullanılacak mutfak masaları için Ikea mutfak masası modelleri kullanışlı, sağlam seçenekler sunmaktadır.

Bizde LERHAMN açık antika vernik ve beyaz mutfak masasını mutfak dekorasyonunda üç yıldır kullanmaktayız. Sağlamlığı, renkleri ve yüzey yapısı ile ilk aldığımız gün gibi durmaktadır.

 

MELLTORP-ADDE beyaz mutfak masası ve sandalye takımında, kullanılan malzeme melamindir ve kolay leke tutmaz. Siyah rengi de bulunmaktadır. Beyaz, siyah yada renkli bir mutfak da rahatlıkla kullanılabilir.

IKEA – MELTORP ADDE Yemek Masası ve Sandalye Seti Beyaz

 

MUDDUS mutfak masası beyaz renk, sürgülü, açılıp, kapanabilen masa 1-2 kişiliktir. Kırmızı, siyah bir mutfak ile kombinlenebilir.

MÖRYBLANG/BERNHARD mutfak masası meşe kaplama kahverengi, 4 adet sandalyesi olan bir takımdır. Ahşap tonlarında mutfak ile uyum sağlayacaktır.

JOOKMOKK mutfak masası masif çam üretimidir. Gri yada beyaz mutfak dolapları ve ahşap tezgah ile uyumlu olacaktır.

IKEA – JOOKMOKK Antika Vernik Yemek Masası ve Sandalye Seti

 

 

INGATORP mutfak masası iki tarafı katlanır masa beyaz, venge ve antika vernik üç renk seçeneği bulunmaktadır.

IKEA – INGATORP Katlanır Yemek Masası Beyaz

 

INGATORP mutfak masasında yuvarlak beyaz ve siyah renklerde model seçeneği de bulunmaktadır.

IKEA – INGATORP Yuvarlak Yemek Masası ve Sandalye Seti Beyaz

 

LERHAMN mutfak masası masif ahşap üretimdir, açık antika vernikli yüzey ve beyaz iskelet renkleri ile gri, beyaz, turkuaz, yeşil mutfak dolapları ile uyumlu kullanılabilir.

IKEA – LERHAMN Açık Antika ve Beyaz Vernik Yemek Masası ve Sandalye Seti

 

GLİVARP yemek masası yüzeyi sertleştirilmiş camdan yapılmıştır. 1 adet masa kanadı bulunur. Beyaz bir mutfakla kombinlenebilir.

DOCKTA mutfak masasının kenarları yuvarlatılmıştır. Sıcağa, yağa dayanıklı bir yüzeyi vardır. Beyaz ve renkli bir mutfak ile uyum sağlar.

İNGO-İVAR yemek masası çamdan üretilmiştir. Kahverengi tonda mutfak ile kombinlenebilir.

LİSABO-LEİFARNE dişbudak kaplama beyaz masa ve masa ayakları masif ahşaptan üretilmiştir. Ahşap üzerinde doğal desenler vardır. Ahşap bir mutfak ile kombinlenebilir.

EKEDALEN mutfak masası kahverengi ahşap masa gri sandalye oturma alanı ile antrasit, gri ve ahşap mutfaklarda uyumlu kullanılabilir.

IKEA – EKEDALEN Yemek Masası ve Sandalye Kahverengi Orrsta Açık Gri

 

 

NORDEN-RASKOG mutfak masası açılır kapanır özelliği ile masif çamdan üretilmiştir. Ahşap, beyaz, gri veyya renkli bir mutfak da kullanımı uyumlu olacaktır.

IKEA – NORDEN RASKOG Yemek Masası veTabure Seti Huş Siyah

 

MÖRBYLANGA-ÖDGER mutfak masası gerçek ahşap görünümlüdür. Zamanla koyu bir renk alır ve altın kahverengiye dönüşür. Ahşap görünümlü mutfak ile uyum sağlar.

NORDVİKEN mutfak masası beyaz, siyah ve antika vernik seçenekleri ile farklı ebatlarda ve özelliklerde modellere sahiptir. Farlı boyut ve renklerde mutfak dekorasyonlarında uyumlu olacaktır.

IKEA – NORDVIKEN Yemek Masası Beyaz

 

VASTANBY-LAIFERNE mutfak masası koyu kahverengidir, beyaz sandalyelerle tamamlanmıştır.

MÖRBLANGA mutfak masası yuvarlak meşe kaplama kahverengi vernikli şık bir ahşap görünümü ve renk tonu ile ahşap, beyaz, gri, turkuaz, yeşil, turuncu renk mutfak dolapları ile uyumlu şekilde kullanılabilir.

IKEA – MÖRBLYLANGA Meşe Kaplama Kahverengi Vernikli Yemek Masası

 

EKEDALEN-HENRİKSDAL mutfak masası koyu kahve, huş ve beyaz farklılaşan renkleri ile ahşaptan üretilmiştir. Farklı renk tonları ile birçok mutfak dekorasyonunda tercih edilebilir.

IKEA – EKEEDALEN-HENRİKSDAL Yemek Masası ve Sandalye Huş Orrsta Açık Gri

 

 

IKEA Mutfak Masası Modelleri Galerisi

Daha farklı renk ve model seçeneklerini IKEA ”www.ikea.com.tr/urun-katalogu/mutfaklar/mutfak-masalari.aspx” sayfasında inceleyebilirsiniz.

Kaynak: www.ikea.com.tr

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

5 Başlıkta Minimalist Mutfak Dekorasyonu

Gri Mutfak Dekorasyonu ve Gri Mutfak Dolapları

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.