Soru 50: Bordo Koyu Bej Koltuk Takımı İle Uyumlu Fon Perde Önerisi

Bir takipçimiz tarafından yorum olarak gönderilen bordo ve koyu bej koltuk takımı ile uyumlu fon perde önerisi başlıklı sorunun metni:

Soru:

Merhaba. Benim koltuk renklerim bordo (kadife kumaş) ve koyu bej (nubuk kumaş) yemek takımımın rengi krem rengi perde rengi ve perdenin dokusunu nasıl seçmeliyim. İyi calışmalar.

 

Dekor Ekranı:

Merhaba, bordo – koyu bej renk koltuk takımınız ve krem rengi yemek takımınız ile koyu vizon kadife fon perde kullanabilirsiniz.

Krem ve bej rengin ağırlıkta olması sebebiyle renk uyumu açısından bordo koltuğunuzu destekleyecek krem kiremit düz dokuma fon perdede gayet şık olacaktır.Koyu Vizon Kadife Fon Perde Modeli

  • ” urun.n11.com/fon-perde/kadife-fon-perde-koyu-vizon-P323930780 ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Krem Kiremit Düz Dokuma Fon Perde Modeli

  • ” eperde.com/krem-kiremit-jakar-fon-perde-180/23828.html ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Örnek olarak vermiş olduğumuz modeller için paylaştığımız satış yerlerine ait internet adresleri ile hiç bir ilgimiz bulunmamaktadır. Görselleri kullanmamız sebebiyle kaynak olarak paylaşılmaktadır.  • Daha fazla ev dekorasyonu soru ve cevapları için ‘ Soru Cevap ‘ kategorimize bakabilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda  Soru & Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.