En Çok Tercih Edilen Modern Halı Modelleri

114
A+
A-

Yeni yıla yaklaştığımız bu günlerde en çok tercih edilen modern halı modelleri ile ilgili bir paylaşım yaparak ev dekorasyonu yapanlara ve yeni evlenecek çiftlere günümüzün modern tarzdaki en çok tercih edilen halı modellerini göstermek istedik.

Bu foto galerimizde Merinos, Padişah, Pierre Cardin, Royal ve Sanat Halı markalarına ait modern tarzda ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen, satışta olan yeni koleksiyonlar içerisinden seçtiğimiz halı modellerini bulabilirsiniz.

Merinos Halı > www.merinos.com.tr

Padişah Halı > www.padisah.com.tr

Pierre Cardin Halı > www.pierrecardinhali.com

Royal Halı > www.royalhali.com

Sanat Halı > www.sanathali.com

  • Halı tercihinin dekorasyonda renk uyumunu sağlamada yardımcı olduğunu ve evinize renk katmanın yollarından birisininde renkli desenli halı seçiminden geçtiğini unutmayın.

Sormak istediğiniz dekorasyon ile alakalı sorularınızı Soru & Cevap sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Bir önceki yazımızda ” Evidea En Çok Satan Avize Modelleri ” içerisinden seçtiğimiz avizeleri inceleyebilirsiniz.

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.