Weltew Mobilya Koltuk Takımları

Weltew Mobilya Koltuk Takımları

Evlerde salonlar en fazla zaman geçirilen yerlerdir. Bu nedenle koltukların rahatlığı yanında, evdeki diğer mobilyalarla tarz ve renk uyumu çok önemlidir. Yazımızda; salon dekorasyonunun en önemli parçası olan koltuklar için birbirinden şık Weltew Home koltuk takımlarını paylaşacağız.

 

 

Weltew Home Koltuk Takımları İle Dekorasyon

Weltew Home Heybeli koltuk takımı temizlenebilir, poliüretan akrilik beyaz renk gold kumaş kullanılarak üretilmiştir.Tek kişilik yatak özelliği vardır. Ahşap ayaklar demonte olarak gönderilmektedir. Bu takımı beyaz, antrasit renk perde ve halı ile tamamlamak güzel bir kombin ortaya çıkaracaktır.

 

 

Beykoz koltuk takımı poliüretan akrilik kumaştan üretilmiştir. Gri ve mavi renk kumaş kullanılmıştır. Bu takımı gri ve mavi renge uyan fuşya ya da mavi renkte perde ve halı ile güzel bir renk uyumu oluşturur.

Weltew Home – Beykoz Koltuk Takımı 1

 

Weltew Home Zirkon koltuk takımı özellikleri; poliüretan akrilik temizlenebilir kumaştan üretilmiştir. Kırmızı ve siyah gold kumaş renkleri kullanılmıştır. Tek kişilik yatak özelliği vardır. Metal ayaklar demontedir. Bu takım beyaz, antrasit, mavi bir perde ve halı ile kombinlenebilir.

Mudanya koltuk takımı özellikleri; poliüretan akrilik kumaş kullanılarak üretilmiştir. Krem ve siyah renk gold kumaş kullanılmıştır. Tek kişilik yatak özelliği vardır. Bu takım mavi ya da kahverengi perde ve halılarla kombinlenebilir.

David koltuk takımı özellikleri; poliüretan akrilik, gold kumaştan üretilmiştir. Ayaklar altın kaplama, krom kaplama metal ayaklardır.  Tek kişilik yatak özelliği vardır.

Weltew Home – David Koltuk Takımı 1

 

Weltew Home Çamlıca koltuk takımı özellikleri; poliüretan akrilik, gold kumaştan üretilmiştir. Tek kişilik yatak özelliği vardır. Ayaklar altın rengi plastiktir. Mavi ve krem rengi kumaş kullanılmıştır. Antrasit ve beyaz perde ve halılarla kombinlenebilir.

Emirgan koltuk takımı özellikleri; poliüretan akrilik, gold kumaştan üretilmiştir. Oturum özelliği orta yumuşaktır. Altın kaplama metal boru ayaklar kullanılmıştır. Siyah ve krem rengi poly kumaş kullanılmıştır. Siyah, mavi ve beyaz perde ve halılarla kombinlenebilir.

 

 

Decoclass koltuk takımı özellikleri; poliüretan akrilik, gold kumaştan üretilmiştir. Metal, beyaz boru ayaklar kullanılmıştır. Mavi ve krem rengi poly kumaş kullanılmıştır. Antrasitve mavi renk perde ve halılarla kombinlenebilir.

Gusto koltuk takımı özellikleri; poliüretan akrilik, kırmızı ve füme gold kumaştan üretilmiştir. Antrasit ve kiremit renk perde ve halılarla kombinlenebilir.

Weltew Home – Gusto Koltuk Takımı 1

 

Weltew Home Volga koltuk takımı özellikleri; poliüretan akrilik, kırmızı ve bej gold kumaştan üretilmiştir. Mat siyah ayaklar kullanılmıştır. Antrasit, sarı, mavi renk perde ve halılarla kombinlenebilir.

Weltew Home Balat Krem koltuk takımı, poliüretan akrilik bej gold kumaştan üretilmiştir. Antrasit, beyaz, sarı, mavi renk perde ve halılarla kombinlenebilir.

Mola koltuk takımı, poliüretan akrilik krem ve mavi gold kumaştan üretilmiştir. Mavi ve kahverengi halı ve perdelerle kombinlenebilir.

 

 

Maya koltuk takımı, lila ve bej renk gold poliüretan akrilik kumaştan üretilmiştir. Tek kişilik yatak özelliği vardır. Kahverengi, sarı perde ve halılarla kombinlenebilir.

Nirvana koltuk takımı, pudra pembe akrilik gold kumaştan üretilmiştir. Tek kişilik yatak özelliği vardır. Kahverengi, beyaz, gri renklerde halı ve perdelerle uyum sağlayacaktır.

Weltew Home – Nirvana Koltuk Takımı 1

 

Lizbon koltuk takımı , kayın ağacı iskeletten oluşur.Poliüretan akrilik mavi ve füme rengi kumaş kullanılmıştır. Kahverengi, siyah renk halı ve perdelerle kombinlenebilir.

Weltew Home Kanyon koltuk takımı poliüretan akrilik silinebilir kumaştan üretilmiştir. Beyaz ve kırmızı kumaş rengi kullanılmıştır. Beyaz, antrasit, gri halı ve perdelerle uyumlu bir kombin ortaya çıkabilir.

Beyoğlu koltuk takımı, poliüretan akrilik silinebilir kumaştan üretilmiştir. Ayaklar ceviz malzemedir. Silinebilir poliüretan akrilik kumaştır. Krem rengi kumaş kullanılmıştır. Antrasit, kahverengi perde ve halılarla uyum sağlar.

Weltew Home Chester Life koltuk takımı, akrilik silinebilir yeşil ve bordo renk gold kumaştan üretilmiştir. Turuncu, beyaz, antrasit perde ve halılarla kombinlenebilir. Ayaklar ahşap malzemedir.

Weltew Home – Chester Life Koltuk Takımı 1

 

Balat Salon koltuk takımı, siyah ve beyaz silinebilir kumaştan üretilmiştir. Kırmızı, antrasit, beyaz perde ve halılarla kombinlenebilir. Ayaklar ahşap kızıl meşe rengidir

 

 

Lucci koltuk takımı , ayakları ceviz rengidir. Poliüretan silinebilir kahverengi kumaştan üretilmiştir. Sarı, krem , beyaz renkler perde ve halılarla uyum sağlar.

Vega koltuk takımı ayakları ahşap malzemedir. Kumaş silinebilir özellikte taba ve vizon rengi üretilmiştir. Vizon, kahverengi halı ve perdelerle uyum sağlayacaktır.

 

Weltew Home Vital koltuk takımı ayakları ahşap malzemedir. Silinebilir kumaş kırmızı ve krem rengi üretilmiştir. Sarı, beyaz, yeşil renk perde ve halılarla uyum sağlar.

Rachel koltuk takımı çift kişilik yatak özelliğine sahiptir. Ayaklar ahşap ve demontedir. Kumaş silinebilir özellikte olup renkler krem ve kırmızıdır. Siyah, beyaz, kırmızı renk perde ve halılarla kombinlenebilir.

Weltew Home Natalee koltuk takımı krem, üzeri çiçek desenli silinebilir kumaştan üretilmiştir. Siyah, mavi, krem perde ve halılarla uyum sağlar.

Weltew Home koltuk takımlarının fiyat aralığı 7300 TL ile 12.900 TL arası değişmektedir.

 

 

Weltew Home Koltuk Takımları Fotoğraf Galerisi

 

Kaynak: www.weltew.com

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer koltuk takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

En Çok Tercih Edilen Koltuk Renkleri 2020

Bellona Koltuk Modelleri

Mondi Koltuk Takımları

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.