Dekor Ekranı

Soru 8: Mavi-Bej-Turuncu Koltuk Takımı ile Uyumlu Sandalye,Halı ve Perde Önerisi

Soru 8: Mavi-Bej-Turuncu Koltuk Takımı ile Uyumlu Sandalye,Halı ve Perde Önerisi

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için mavi-bej-turuncu koltuk takımı ile uyumlu sandalye,halı ve perde önerisi başlıklı sorunun metni:

Merhabalar, sitenizdeki yardım taleplerinin çoğuna dönmüş olmanız beni de cesaretlendirdi bu yazı için. Uygun bir vaktinizde bana da yanıt verebilirseniz çok mutlu olurum;  Şöyle ki, koltuklar için düşündüğüm renkler açık mavi (3lü) , bej (3lü) ve turuncu (tekli).

Renkleri bu şekilde tercih edersem sandalye renklerini, halı ve hatta fon perdeyi nasıl düşünmeliyim fikir verebilir misiniz? Şu an krem renkte ve üzerinde mavi turuncu minik belirsiz çiçekler bulunan bir halı var elimde fakat önerinize göre farklı bir şey de alabilirim. Koltuk için verilen kartelanın tamamını da gönderiyorum. Sandalyeler için de değerlendirmeye alabilmeniz için. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Dekorekrani.com Admin:

Merhaba, salon dekorasyonunuz için birbirine uyumlu renkler tercih etmişsiniz. Sandalye,halı ve fon perde de bu renkler dışına çıkmak ve renk eklemek salon dekorasyonunuz da boğucu bir renk cümbüşü anlamına gelecektir.

Bu sebeple fon perdenizi mavi koltuğunuz renginde, sandalyelerinizi bej koltuğunuz renginde ve halınızı da üzerinde turuncu, (turuncu-mavi şuan elinizdeki halı) desenleri olan açık renk ağırlıklı olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ