Soru 8: Mavi-Bej-Turuncu Koltuk Takımı ile Uyumlu Sandalye,Halı ve Perde Önerisi

Soru 8: Mavi-Bej-Turuncu Koltuk Takımı ile Uyumlu Sandalye,Halı ve Perde Önerisi

 

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için mavibejturuncu koltuk takımı ile uyumlu sandalye, halı ve perde önerisi başlıklı sorunun metni:

Merhabalar, sitenizdeki yardım taleplerinin çoğuna dönmüş olmanız beni de cesaretlendirdi bu yazı için. Uygun bir vaktinizde bana da yanıt verebilirseniz çok mutlu olurum;  Şöyle ki, koltuklar için düşündüğüm renkler açık mavi (3lü) , bej (3lü) ve turuncu (tekli).

Renkleri bu şekilde tercih edersem sandalye renklerini, halı ve hatta fon perdeyi nasıl düşünmeliyim fikir verebilir misiniz? Şu an krem renkte ve üzerinde mavi, turuncu minik belirsiz çiçekler bulunan bir halı var elimde fakat önerinize göre farklı bir şey de alabilirim. Koltuk için verilen kartelanın tamamını da gönderiyorum. Sandalyeler için de değerlendirmeye alabilmeniz için. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  

 

Dekor Ekranı

Merhaba, salon dekorasyonunuz için birbirine uyumlu renkler tercih etmişsiniz. Sandalye,halı ve fon perde de bu renkler dışına çıkmak ve renk eklemek salon dekorasyonunuz da boğucu bir renk karmaşası anlamına gelecektir.

Bu sebeple fon perdenizi mavi koltuğunuz renginde, sandalyelerinizi bej koltuğunuz renginde ve halınızı da üzerinde turuncu, (turuncu-mavi şuan elinizdeki halı) desenleri olan açık renk ağırlıklı olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

 

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru & Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir önceki yazımızda ” Lacivert-Krem Koltuk ve Ceviz Tv Ünitesi için Halı Perde ” renk önerilerini bulabilirsiniz.

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.