Soru 7: Lacivert-Krem Koltuk ve Ceviz Tv Ünitesi için Halı Perde Önerisi

Soru 7: Lacivert-Krem Koltuk ve Ceviz Tv Ünitesi için Halı Perde Önerisi

 

Bir takipçimiz tarafından gönderilen salon dekorasyonu için lacivert koltuk ve ceviz rengi tv ünitesi ile uyumlu halı ve perde önerisi başlıklı sorunun metni:

Merhaba, salonumdaki koltuklardan biri lacivert diğeri krem rengi, ceviz rengi tv ünitem bu şekilde olan salonumda hangi renk duvar boyası ve halı tercih etmeliyim?

 

  

Dekor Ekranı

Merhaba, duvar boyanız için dyo renk kartelasından seçtiğimiz romantik, kemik beyazı, beliz, buz gümüşü, alaçatı ve köpük renklerini tercih edebilirsiniz.

Halınızı ise açık renk ağırlıklı içerisinde lacivert ve kahve tonlarında desenleri olacak şekilde tercih edebilirsiniz. 

KARMEN Odessa Halı

KARMEN Hisar Halı

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru & Cevap sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir önceki yazımızda ” Salon Dekorasyonu için Hardal Sarısı Koltuk ile Uyumlu Halı ve Perde renk önerilerini bulabilirsiniz.

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.