Soru 5: Salon Dekorasyonu İçin Duvar Boyası Ve Fon Perde Tavsiyesi

Soru 5: Salon Dekorasyonu İçin Duvar Boyası Ve Fon Perde Tavsiyesi

Ayşe Hanım tarafından gönderilen salon dekorasyonu için duvar boyası ve fon perde tavsiyesi başlıklı sorunun metni:

Merhaba,salonumu dizayn etmek istiyorum ,koltuk rengi mavi, berjerler krem televizyon ünitesi beyaz lake ve ahşap, bu dizayna göre duvar boyası ve fon perde ne renk olmalı? Bir de televizyon ünitesinin arkasını kağıt yapmak istiyorum onun renginide ne yapmalıyız? Yardımcı olur musunuz?

Dekorekrani.com Admin

Merhaba Ayşe Hanım, duvar renginizi öncelikle Çakıl Taşı olmak üzere, Ayçekirdeği, Kese Kağıdı, Damla Sakızı ve tonlarında seçebilirsiniz. Fon perdenizi koltuk renginiz olan mavi yada bir açık renk tonunda eğer salonu boğacağını düşünürseniz koyu krem tonunda, tül perdenizi krem renk tonunda tercih edebilirsiniz. Halınızı açık renk tonları ağırlıklı mavi desenli şekilde seçebilirsiniz.

 • Tv ünitesi arkası duvar kağıdınızı aşağıdaki örneklerde de görebileceğiniz, açık tonlarda taş desenli, klasik desenli seçebileceğiniz gibi salon dekorasyonunuza 3. bir renk katmak isterseniz buzul yeşili desenli seçerek yeşil yapraklı çiçekler ile renk uyumunu sağlayabilirsiniz.

Krem Renk Perde> https://dekorekrani.com/wp-content/uploads/krem-renk-perde.jpg
Klasik Desenli> https://dekorekrani.com/wp-content/uploads/duvar-kağıdı1.png
Taş Desenli> https://dekorekrani.com/wp-content/uploads/duvar-kağıdı2.jpg
KARMEN Hisar Halı> https://dekorekrani.com/wp-content/uploads/2016-Halı-Modelleri-1.jpg
KARMEN Odessa Halı> https://dekorekrani.com/wp-content/uploads/2016-Halı-Modelleri-6.jpg
FESTİVAL Seyir Halı> https://dekorekrani.com/wp-content/uploads/2016-Halı-Modelleri-14.png
Vera Halı> https://dekorekrani.com/wp-content/uploads/vera-halı.jpg

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap yada İletişim sayfalarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  Merhaba. Duvar boyam marjinal gri, döşemem ne renk olmalı?

 2. Kadriye kaplan dedi ki:

  Merhaba salonunu yeniliyorum koltuk takımı aldım ama boyaya halı ve tül perde ye karar veremedim duvarını taş duvar görünümlü kağıt düşünüyorum koltuk takımı üçlü nun biri krem diğeri kahve teklilerr gri kumaşın adı nubuk zeminim açık renk laminat solunum güneş alıyor en 25 metrekare

 3. Gizem dedi ki:

  Merhaba, ben salon takimi alacagim oturma grubu ve yemek odasi yemek odasini begendm acik renk dogal agac görünümlü ancak ayaklari o renk olan koltuk bulamiyorum begendigim yemek odalariyla koltuklarin ayaklari farkli ton
  Ne yapabiliriz yardimci olur musunuz