Soru 2: Salon Dekorasyonu İçin Halı Perde Seçimi

Soru 2: Salon Dekorasyonu İçin Halı Perde Seçimi

Meryem Hanım tarafından gönderilen salon dekorasyonu için halı perde seçimi başlıklı sorunun metni:

Salon dekorasyonu için halı perde renginde yardımcı olur musunuz? Koltuklarım fuşya ve gri. İkisi üçlü biri tekli. Krem tonlarında ve iki sandalyesi pudra olan masam var. Perde ve halıyı pudraya yakın tonlarda düşünüyorum. Sizin öneriniz nedir?

Dekorekrani.com Admin:

Meryem Hanım eğer koltuklarınızdan ikisi gri biri fuşya rengi ise halınızı fuşya renge yakın bir pudra yapmanız uygun olacaktır. Bu durumda gri koltuklarınızın kırlentleri pudra, fuşya renk olan koltuklarınızın kırlentlerini gri yapmanızı öneririz. Fon perdenizi ise gri eğer bulabilirseniz hafif pudra desenli, tülleri ise krem olarak seçebilirsiniz. 

Ancak koltuklarınızın ikisi fuşya biri gri ise halınızı gri ağırlıklı içinde fuşya renge yakın pudra renk desenleri olacak şekilde seçmeniz daha uygun olur. Ve yine renk uyumu için gri koltuklarınızın kırlentlerini pudra, fuşya renk olan koltuklarınızın kırlentlerini gri yapmanızı öneririz. Fon perdenizi ise pudra, tülleri ise krem olarak seçebilirsiniz. 

Tam olarak bir bütün halinde cevabımızı yansıtmasa da örnek aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Öne çıkarılmış görsel: VİVENSE Perla Koltuk Takımı > www.vivense.com/oturma-odasi-mobilyalari/oturma-gruplari-takimlari/koltuk-takimlari-mobilyalari/perla-koltuk-takimi-gri-fusya-modeli.html

salon dekorasyonu

Sizde sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuda Soru – Cevap yada İletişim sayfalarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bol dekorlu günler dileriz.

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.