Oturma Odası Dekorasyonu

132
A+
A-
Oturma Odası Dekorasyonu

Yaşamış olduğumuz hayatımızda gün içerisinde birçok stres, zorluk ve beden yorgunluğuna maruz kalıp kendimizi ve ruhumuzu dinlendirecek ferah rahat bir ortamda ağırlamaktan kim hoşnut olmaz ki? Bu ortamlarda hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimizi düşünecek olursak bizim için ortamlardaki ruhun önemini anlayabiliriz. Bu ortamlar hayatımızın en büyük parçası evlerimizdir. Evlerimizde bulunan odaların kullanım nedenleri ve alanları farklı maksat ve görevler dedir. Günün büyük kısmını geçirdiğimiz oturma odası dekorasyonu eskiden bir soba ve çekyattan oluşurken günümüzün getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte yerini plazma TV’ler, deri koltuklar, orta sehpalar, 3 boyutlu duvar panelleri, şık avizeler artık oda dekorasyonu içerisinde yerini almıştır.

Kullanmış olduğumuz dekorasyonlar maddi, manevi bize zor gelse de harcamış olduğunuz para ve vakit bizi yaşam olarak geri döner. Çünkü yaşam alanlarımızın içersinde uygulayacağımız dekorasyonların sosyal hayatımızdaki etkileri büyüktür ve uygulayacağımız bu dekorasyon tercihleri kendimizi ifade etme şeklidir. Kendimizi ifade ederken kullanacağımız renklerle de hayatımızı şekillendirmiş oluruz. Çünkü her rengin kendine has özelliği, ifade ettiği bir ruhu bulunmaktadır. Bu yüzden gün içersinde en çok vakit geçirdiğimiz ya da işten gelip akşamları dinlenmeye çekildiğimiz oturma odası dekorasyonu bizlere ruhen ve bedenen rahatlığı sunması gerekmektedir. Oturma odası dekorasyonunda duvarda kullanmış olduğumuz yeşil renk ruhu tazeler rahatlatırken içerisinde sarı rengin kullandığı perde ve halı neşelendirir, ortama ve sohbete mutluluk katarken, yumuşak hatlı koltuklar ruhen ve bedenen bizleri dinlendirir.

Kısaca, oturma odası dekorasyonunda ya da uygulamak istediğiniz diğer dekorasyonlar da ihtiyacınız olan şey hayal gücünüzdür. Çünkü hayalleriniz ne kadar büyük ise yapabileceğimiz güzellikler de o kadar büyüktür.

İlk video da oturma odalarının dekorasyondan önce ve dekorasyondan sonraki hallerini görebilirsiniz… 

 

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.