Mondi Köşe Koltuk Takımları

Mondi Köşe Koltuk Takımları

Mondi köşe koltuk takımları genel hatlarıyla yenilikçi ve modern tasarlanmıştır. Yapımında kaliteli malzemelerin kullanıldığı modern köşe takımları salon ve oturma odalarının en gözde parçası olacaktır. Mondi köşe koltuk takımları arasında her bütçe ve mekana uygun seçenekler bulunmaktadır. Mondi, 9 farklı köşe koltuk modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlar arasında;

 

 

Mabel köşe takımı canlı renk ve deseniyle beyaz duvarlı klasik bir eve çok yakışacaktır. New Lilya köşe takımı ise taş duvarlı modern bir stüdyo dairenin düz renk stor perdeyle birlikte dairenizin vazgeçilmez bir tamamlayıcısı olacaktır. Zıt renklerin uyumuyla öne çıkan New Minas köşe takımı sade tasarlanmış evlerin hareketli tamamlayıcısı olacaktır. Karlena köşe takımı sade düz renklerin yanında evinize modern görünüm kazandıracağı için küçük salonlu evlerde doğru tercih olacaktır.

Mondi -Karlena Köşe Koltuk Takımı 1

 

Story köşe takımı turkuazın beyazla buluşmasından vermiş olduğu dinamik görünüm ile renkli duvar ve perdeli küçük salonlu evlerin ihtiyacı olan modern tamamlayıcısıdır. Story V köşe takımı siyah ve sarının müthiş uyumuyla orta büyüklükteki bir salona modern ve canlı atmosfer sunar.

Metropol köşe takımı modern tasarımlı büyük solanların doğasını bozmadan klasik bir hava katacaktır. Deri görünümlü lacivert üstünde grinin tonlarını barındıran Monet köşe takımı geniş salonlarda turkuaz duvarların ve daha koyu lacivert eşyaların arasındaki ton geçişi alacaktır. Bu ton geçişinin gri tonlarıyla uyumu sayesinde büyük salonlarınız her zaman şık bir görüntüye kavuşacak.

Mondi -Monet Köşe Koltuk Takımı 3

 

Lavin köşe takımı orta ve küçük salonların daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Etrafındaki açık renkli duvar ve perdelerle adeta bütünleşen bu köşe takımının lacivert kırlentleri sayesinde sade gri tonunun modern lacivertle uyumunu salonunuza taşıyacaktır.

 

Mondi Köşe Koltuk Takımları Fotoğraf Galerisi

 

Kaynak: www.mondi.com.tr

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer koltuk takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Enza Home Köşe Takımları

Kelebek Mobilya Köşe Takımları

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.