Kelebek Yemek Odası Takımları

Kelebek Yemek Odası Takımları

Yemek odaları, salon takımlarının bir bütünüdür. Misafirlerin, yakın dostların ağırlandığı bu alanı seçerken özen gösteririz. Kelebek, yemek sunumu ile beraber hoş dost sohbetlerinin eşlik ettiği yemek odası alanı için şık modeller sunmaktadır. Kelebek yemek odası takımları 16 farklı model ile karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Kelebek Yemek Odası Takımları İle Dekorasyon

Cara  yemek odası takımı, beyaz renk üretilmiştir. Ayna, vitrin, konsol, açılabilir masa ile morpho ve nova sandalye seçenekleri bulunmaktadır. Kapak kulpları bronz renktir. Mavi, yeşil tonlarında oturma grupları ile kombinlenebilir.

Kelebek – Cara Yemek Odası Takımı 1

 

Levana, krem rengi üretilmiştir. Bu takım modernliğin ileri boyutları ile tasarlanmıştır. Konsol, konsol aynası, açılabilir masa bulunur. Kahverengi, mavi tonlarında oturma grupları ile kombinlenebilir.

Kelebek – Levana Yemek Odası Takımı 1

 

 

Redoro, meşe kahverengidir. Sandalye, masa, konsol ve dresuar parçalarından oluşur. Bej, beyaz, lacivert renkte mobilyalarla uyum sağlayacaktır.

Kelebek – Redoro Yemek Odası Takımı 1

 

Quenn yemek odası takımı, ceviz rengidir. Retro tarz bu ürün, konsol, vitrin, masa, parçalarından oluşur. Bej, mavi, kahverengi mobilyalarla uyum sağlar.

Kelebek – Queen Yemek Odası Takımı 1

 

Claudia, masa ceviz rengi üretilmiştir. Altın rengi kulplar kullanılmıştır. Konsol, masa, ayna, sandalye parçaları vardır. Kahverengi tonları mobilyalarla uyum sağlar.

Kelebek – Claudia Yemek Odası Takımı 1

 

Cara, amalfi ceviz renk kullanılarak üretilmiştir. Klasik çizgide tasarlanmıştır. Sandalye, konsol, açılır masa parçalarından oluşur. Kahverengi, gri tonlarda mobilyalarla kombinlenebilir.

Kelebek – Cara Yemek Odası Takımı Amalfi Ceviz 1

 

Lizbon yemek odası takımı, ceviz renkte üretilmiştir. Siyah krom kulp kullanılmıştır. Kapaklarda farklı desenler vardır. Açılabilen oval masa, konsol, sandalye parçalarından oluşur. Kahverengi, beyaz mobilyalarla kombinlenebilir.

Kelebek – Lizbon Yemek Odası Takımı 1

 

Keops yemek odası takımı, beyaz ve kahverengidir. Country ve sade bir tarzda tasarlanmıştır. Açılır masa, konsol, konsol aynası, sandalye parçalarından oluşur. Beyaz, mavi, gri renk mobilyalarla uyum sağlar.

Kelebek – Keops Yemek Odası Takımı 1

 

Crista yemek odası takımı, rose ve pera ceviz renkleri ile üretilmiştir. Konsol, masa,sandalye, ayna parçalarından oluşur. Açık pembe, kahverengi, mavi, lacivert tonlarında mobilyalarla kombinlenebilir.

Kelebek – Crista Yemek Odası Takımı 1

 

Welmont, ahşap renk kullanılarak üretilir. Konsol, masa, ayna,sandalye parçalarından oluşur. Ahşap renk mobilyalar ile uyum sağlar.

Kelebek – Welmont Yemek Odası Takımı 1

 

 

Camilia yemek odası takımı, füme rengi kullanılarak tasarlanmıştır. Masa tablasında füme rengi cam bulunur. Masa, ayna, sandalye, konsol parçalarından oluşur. Açık gri mobilyalarla kombine edilebilir.

Kelebek – Camilia Yemek Odası Takımı 1

 

Milagro, kül rengi üretilmiştir. Kapaklarda gömme kulplar vardır. Konsol, ayna , masa, sandalye takımın parçalarıdır. Açık gri, kahverengi mobilyalarla uyum sağlar.

Kelebek – Milagro Yemek Odası Takımı 1

 

Vanensi, ceviz ve parlak mermer kullanılarak üretilmiştir. Kapitone sandalyeler, konsol, masa, ayna parçalarından oluşur. Açık kahverengi, siyah, beyaz, ceviz rengi mobilyalarla uyum sağlar.

Kelebek – Vanensi Yemek Odası Takımı 1

 

Monema, ceviz rengidir. Klasik modern tarz bir arada kullanılan takımda sandalye, konsol, masa parçaları vardır. Açık kahverengi, mavi, beyaz, siyah mobilyalarla uyum sağlar.

Kelebek – Monema Yemek Odası Takımı 1

 

Angelic yemek odası takımı, beyaz ve kahverengi tonlar kullanılarak üretilmiştir. Konsol, masa sandalye, ayna parçalarından oluşur. Country tarz olarak tasarlanmıştır. Beyaz, kahverengi, bordo mobilyalarla uyum sağlayacaktır.

Kelebek – Angelic Yemek Odası Takımı 1

 

Serenity yemek odası takımı, siyah ve gold renk kullanılarak üretilmiştir. Konsol, ayna, masa, bench takımın parçalarındandır. Siyah, beyaz renk mobilyalarla kombine edilebilir.

Kelebek – Serenity Yemek Odası Takımı 1

 

 

 

Kelebek Yemek Odası Takımları Fotoğraf Galerisi

 

Kaynak: www.kelebek.com

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer yemek odası takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bellona Yemek Odası Takımları

Kelebek Mobilya Köşe Takımları

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.