İstikbal Mobilya Zenit Yatak Odası Takımı

İstikbal Mobilya Zenit Yatak Odası Takımı

İstikbal Mobilya Zenit Yatak Odası Takımında ilk ön plana çıkan vizon rengi ile ahşabın, kalitede birleşimi oluyor. Zenit yatak odası takımında 5 veya 6 kapılı gardırop yada sürgü kapılı gardırop seçeneği mevcut. Tavsiyemiz, dar olan yatak odanız için sürgü kapılı seçmeniz olacaktır. Böylece açılan kapıların oda içinde hareketinizi engellemesini önlemiş olursunuz ve yer tasarrufu sağlarsınız. Takımda; tuvalet masası ve aynası150/ 160/ 180/ 200 lik karyola ve başlık, şifonyerkomodin bulunmaktadır. Ekstra olarak bu takıma puf da ekleyebilirsiniz.

Zenit Yatak Odası Takımımızda, mevcut nevresim takımı çok şık duruyor ancak odaya biraz renk katmak için üzerinde lila renkleri olan perde, nevresim takımı ve aksesuarlar ile bir uyum yakalanarak renk katılabilir. Ayrıca lila rengin sizin üzerinizde de dinlendirici etkisi olacaktır. Yatak odanızda bu takımımızda kullanılan ahşabın huzur verici etkisini, bir su duvarı ile pekiştirmenizi tavsiye ediyoruz. Ekleyeceğiniz su duvarı dinlendirici etkisinin yanında yatak odanıza ayrı bir havada katacaktır.

Zenit Yatak Odası Takımı fiyat listesi ve ölçüleri öğrenmek için İstikbal Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Link: http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya/yatak-odalari/zenit-yatak-odasi-takimi

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.