İstikbal Mobilya Vera Yatak Odası Takımı

İstikbal Mobilya Vera Yatak Odası Takımında ilk ön plana çıkan siyah ile kahverenginin, kalitede birleşimi oluyor. Vera yatak odası takımında 5 veya 6 kapılı gardrop yada sürgü kapılı gardrop seçeneği mevcut. Tavsiyemiz dar olan yatak odanız için sürgü kapılı seçmeniz daha doğru olacaktır. Böylece açılan kapıların oda içinde hareketinizi engellemesini önlemiş olursunuz. Takımda; tuvalet masası, tuvalet aynası, 150/ 160 lık karyola ve başlık, iki adette başlık bulunmaktadır.
Vera Yatak Odası Takımımızda, siyah ağırlıklı nevresim takımı ile çok şık bir uyum yakalanabilir. Yatak başlığının üst kısmını tablo vs. aksesuarlarla doldurmayı da ihmal etmemelisiniz. Bu takımda ahşap tonun sade ve rahatlatıcı yönünden dolayı canlı renkler pek hoş durmayacaktır. Yatak odanızda fazla renk kullanmamanızı, sadeliği korumanızı ve ahşabın huzur verici etkisini hissetmenizi tavsiye ediyoruz.

Fiyat listesi ve Takımın ölçülerini öğrenmek için İstikbal Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Link: http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya/yatak-odalari/vera-yatak-odasi-takim

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. ayhan dedi ki:

  Istikbal vera kulp ve aynaligin gumus renginde kulpu lazim nerde bulabilirim

 2. Halime dedi ki:

  Bize Vera 4 kapaklı gardolap lazım mümkünmüdür

  1. Dekor Ekranı dedi ki:

   Merhaba Halime Hanım, biz bu yazıyı yazdığımızda İstikbal Mobilya sitesinde Vera Yatak Odası Takımı vardı. Yorumunuzdan sonra girip baktım ancak İstikbal Mobilya ürünü sitesinden kaldırmış. Sanırım bu üründe üretimi bitirdiler. Yinede siz bulunduğunuz şehirde bir İstikbal Mobilya mağazasına giderek yada İstikbal Mobilya internet sitesi üzerinden iletişime geçerek depolarında vs. bu üründen olup olmadığını sorabilirsiniz.