İstikbal Mobilya Kristal Deluxe Koltuk Takımı

İstikbal Mobilya Kristal Deluxe Koltuk Takımı, 2 adet 3′ lü kanepe ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. 3 ‘ lü kanepelerin çekyat olma özelliği vardır. Böylece misafiriniz geldiği zaman rahatlıkla gece yatıya kalmasını söyleyebilirsiniz. Aynı zamanda 3’ lü kanepelerin sandık kısımlarını evdeki sık kullanılmayan eşyaları koyarak da değerlendirebilirsiniz.

Kristal Deluxe takım Lila – Beyaz , Vizon ve Bej  renk seçenekleri olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Bu takım Kristal Yemek Odası takımına kombin olacak şekilde tasarlanmış yani bu takımı aldığınız zaman acaba hangi yemek takımını alırsam uyum sağlar diye düşünmenize gerek kalmayacatır.

Kristal Deluxe Koltuk Takımının iskelet rengi açık renk olduğu için koyu tonlarda zemin üzerinde kullanabilir, yine örnekte olduğu gibi yastıklarınızla aynı desende veya tonda bir halı buna ek lila tonları olan veya açık renk ama lila desenli perde ile çok şık kombin yapabilirsiniz.

Açık renk zeminde kullanmak isterseniz, lila bir halı ve örnekte olduğu gibi koltuk iskeletleri ile aynı tonda orta sehpa, orta sehpa üzerine duvardaki tablo ile aynı tonlarda bir kase, vazo vs. aksesuar ile göze hoş gelecek bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Fiyat listesi ve Takımın ölçülerini öğrenmek için İstikbal Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Link: www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/kristal-deluxe-takimi

 

 

 

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.