Enza Home Köşe Takımları

Enza Home Köşe Takımları

Enza Home her evin ihtiyacına yönelik köşe takımları ile evini dekore edeceklere birçok seçenek sunmaktadır. Özel dokusu, fonksiyonları ve renklerinin sizi mutlu etmeyi edeceğini düşündüğümüz  9 Enza köşe takımını sizler için listeledik.

 

 

Enza Home Köşe Takımları Özellikleri

Smart köşe takımı pratik kullanım imkanı ile 3 ayrı formda; büyük, standart ve L sandıklı yataklı seçenekleriyle satışa çıkarılmıştır. Kırmızı ve gri renklerini gördüğümüz Enza Smart köşe takımında Mabel halı ve Woody sepha serisi ile uyum sağlayabilirsiniz.

Enza Home – Toronto Köşe Takımı 2

 

Yüksek konfor ve G:2400 Y:850 D:1350 ölçüleri ile her mekana uygunluğuyla öne çıkan Martha köşe takımı özel dikişli kumaş yapısıyla karşımıza çıkmaktadır. Gri, kırmızı ve krem tanıtım renklerini gördüğümüz Martha köşe takımı ahşap ayak yapısına sahip tek parça yataklı seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Enza Home Vals Sepha, beyaz ağırlıklı halı oldukça yakışacaktır.

Enza Home – Martha Köşe Takımı 1

 

 

 

Toronto köşe takımı G: 2600 Y: 760 D: 900 boyutları ile dar mekanlarda kullanıma uygun yataklı ve sandıklı mekanizmasıyla öne çıkmaktadır. Sağ ve sol tarafta kullana bilme özelliği yerleşimde kolaylık sağlayacaktır. Bej ve lacivert tanıtım renkleri ile gördüğümüz Toronto köşe takımı gümüş metal ayak yapısına sahiptir. Enza Home Vera halı, Crystal Plus sepha ve Oblique aydınlatma serisiyle kombinlenebilir

Enza Home – Toronto Köşe Takımı 3

 

Maksimum konfor, sağ ve sol köşeye uygunluk ve temizlik kolaylığı için özel hazırlanmış dikişleri ile birçok cezbedici özelliğe sahip Merlin köşe takımı, G:2770 Y:850 D:1760 ölçüleri ile ceviz ayak yapısı ve antrasit tanıtım renginde karşımıza çıkmaktadır. Tek parça olan merlin köşe takımının berjer seçeneği bulunmaktadır. Enza Home Pompom serisi halı ile beyaz spot aydınlatmalarla uyum sağlayabilirsiniz.

Enza Home – Merlin Köşe Takımı 2

 

Koyu gri ve krem renk gümüş metal ayak yapısı ile karşımıza çıkan City köşe takımı modernlik ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. City köşe takımının puf ve sehpalı puf seçenekleri dahil 5 parçası bulunmaktadır. İstenilen boyutlarda kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Enza Home Crystal sepha ve Eliptic lambader ile göz alıcı birliktelik yakalayacaktır.

Enza Home – City Köşe Takımı 1

 

Geniş salonlarda maksimum rahatlığı arayanların ilgisini sekecek Mayfair köşe takımı puf dahil 9 farklı parçaya sahip ve bunları istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Antrasit ve gümüş ayak yapısı tanıtım renkleri ile karşımıza çıkan Mayfair köşe takımı gümüş harici bir ayak rengi seçeneğine daha sahip. Enza Home Pompom halı ve Vals sepha serileriyle modern bir uyum yakalayabilirsiniz.

Enza Home – Mayfair Köşe Takımı 2

 

 

Antrasit renk tanıtım rengi ile güzellik ve konforun bileşimi Netha köşe takımı G:2980 Y:750 D:950 ölçülerine sahiptir. Modül seçeneği bulunmayan Netha, tek takım şeklinde berjer seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

 

Bordo ve bej renk tanıtım renkleri ile karşımıza çıkan Norte köşe takımı puf dahil 9 farklı modülüyle kendi tarzınızı yaratmaya imkan sağlıyor. Venge ve ceviz renk iki farklı ayak rengi seçeneği bulunan köşe takımı fiyatı odanıza seçeceğiniz parçalara göre değişiklik göstermektedir. Norte köşe takımı, Orfe sepha, Soho Morocco halı ve Wire Gold aydınlatma serileriyle ekstra hava kazanacaktır.

Enza Home – Norte Köşe Takımı 1

 

Arte, parçaları birbirinden bağımsız kullanma ve sehpalı ikili modülü ile akıllı şarj bağlantısı imkanı da sunmaktadır. Turuncu ile antrasit tanıtım renkleri ve siyah altın rengi pabuçlu ayak yapısıyla ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Berjer seçeneği dahil 11 parçadan oluşan köşe takımı fiyatı seçeceğiniz parçalara göre değişiklik göstermektedir.

Enza Home – Arte Köşe Takımı 1

 

 

 

Enza Home Köşe Koltuk Takımları Fotoğraf Galerisi

 

Kaynak: www.enzahome.com.tr

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer koltuk takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Kelebek Mobilya Köşe Takımları

Alfemo Köşe Takımları

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.