Enza Home Koltuk Takımları

Enza Home Koltuk Takımları

Koltuk takımları gündelik yaşamın olmazsa olmazları arasındadır. Günümüzde çok farklı markaların çok özel koltuk takımları karşımıza çıkmakta. Bazı markaların koltuk takımları ise tarzları ile ayrılıyor. Enza Home koltuk takımları da onlardan biri. Renk seçenekleri ile ürün kalitesi, çok özel işçilik ve tasarımı ile bir kere aldıktan sonra uzun yıllar kullanılabilecek, her mekanda tercih edebileceğiniz modellere sahiptir.

 

 

Enza Home Koltuk Takımları İle Dekorasyon

Enza Home 36 farklı koltuk takımı modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Modeline ve ürün özelliklerine göre fiyatları farklılık göstermektedir. Enza Home koltuk takımlarının modelleri hakkında bilgi vermeden önce fiyat aralığının bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz.

Enza Home koltuk takımları içerisinde her zevke hitap eden modeller olduğu rahatlıkla söylenebilir. Modeller arasında; Venna koltuk takımı çağdaş ve modern görünümü birleştirken, Elegante koltuk takımının diğerlerine göre en temel farkı el emeği göz nuru kapitone işçiliğin olmasıdır. Navona koltuk takımı hem klasik hem modern çizgiler içeren özel bir koltuk takımıdır.

Enza Home – Navona Koltuk Takımı 2

 

 

Maison koltuk takımı rahatlığın öne çıktığı bir koltuk takımı olarak markanın en yeni serilerinden bir tanesi. Yine bir diğer yeni serisi ise Dorian koltuk takımı ki bu da hem modern hem kaz tüyü dolgulu yastıkları öne çıkan özel bir koltuk takımıdır.

Enza Home – Dorian Koltuk Takımı 1

 

Chelsea koltuk takımı rengi ile deri görünümlü koltukları çok özeldir. Angel koltuk takımında estetik ve feminen bir görünüm, Alessa da özel dikişler, Piedra koltuk takımında konfor ve modern çizgiler öne çıkar.

Enza Home – Ottavia Koltuk Takımı 1

 

Netha, Carino, Brera, Praga, Crystal, Ottovia Plus, Dolce, Tango, Gravity Plus, Astoria, Valente, Marlene, Merlin, Orfe, Gravity, Rosa, Toledo, Rattan Plus, Fiore, Ponte, Simena, Smart, Folk, Sona, Fabia, Elena, Nuvo Plus markanın diğer çok özel koltuk takımlarıdır

 

 

Enza Home Koltuk Takımları Fotoğraf Galerisi

 

Kaynak: www.enzahome.com.tr

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer koltuk takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

En Çok Tercih Edilen Koltuk Renkleri 2020

Bellona Koltuk Modelleri

Doğtaş Oturma Grupları

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.