En Güzel Evler

158
A+
A-
En Güzel Evler

Ev dekorasyonu; doğru eşyaları, renk uyumu gözetilerek doğru yerleştirme ile yapılabilir. Ancak aşağıdaki görsellerde göreceğiniz evleri, en güzel evler yapan sadece doğru eşya seçimi, renk uyumu ve doğru yerleştirme değil. Bu evleri en güzel evler yapan mimari yapısı ve sahip oldukları manzaradır.

Bu evlerin iç dekorasyonundaki ince çizgilerde, denize, göle yada ormana açılan pencerelerinin yanında yadsınamayacak derecede düşünülmüş. Renk uyumu göz ardı edilmemiş. Aydınlatma, doğru yerde doğru eşyalar üzerine yapılmış. Hangi aksesuarın nerede kullanılacağı bile ayrıca planlanmış. Sizde aşağıdaki evlere baktığınızda, bunların en güzel evler oldukları konusunda bizimle hemfikir olacaksınız.

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.