Doğtaş Oturma Grupları

Doğtaş oturma grupları içerisinde farklı beklentilere hitap eden koltuk takımları bulunmaktadır. Birbirinden şık Doğtaş koltuk takımı modellerini galerimizde inceleyebilirsiniz.

Doğtaş Oturma Grupları

Dekorasyon konusu başlı başına bir uzmanlık konusudur. Hemen her alanda kullanılan dekorasyon ürünleri vardır. Oturma grupları da her evin olmazsa olmaz olan ürünleridir. Bu noktada, Doğtaş oturma grupları içerisinde farklı beklentilere hitap eden koltuk takımları bulunmaktadır. Kullanıldığı her eve benzersiz güzellikler katacak modeller göreceğinizi söyleyebiliriz.

 

 

 

Doğtaş Oturma Gruplarında Öne Çıkan Detaylar

Doğtaş oturma grupları karşımıza 43 farklı model ile çıkıyor. Oturma gruplarını detaylı olarak incelediğimizde modern, klasik, minimal, geleneksel, özgürlükçü olmak üzere her tarza hitap eden koltuk takımı modelleri bulduğunu söyleyebiliriz. Bu modeller;

Klasik bir koltuk tasarımı olan Mayer, minimal tasarımı ile Loft, Alya, son derece elegance bir tasarım olan Bertha, Clara, Mantini ve Maison, rahat bir oturma keyfi sunan Laura ve Pearl, oldukça modern bir tasarımı olan Sante, Clarissa, Parma, Gloria, Bianca, Ravenna, Nadia, Siento, Bella, Luna, Alice, Miranda, Hector, Carlino ve Madrid, modası asla geçmeyecek olan Rivieria, Forte, Gold ve Bristol Chester, retro tarzında olan Olivia, kullanıldığı tüm alanlara özel bir hava katan Catherine, yalın renkleri olan rafine bir tasarımı olan Fiona ve Victoria Chester, bir mücevher göz alıcılığında olan Diamond, kendine has bir tasarımı bulunan Tiera, evde olmaya can attıran Monarch Prime, göz alıcı bir tasarımı olan Lounge ve Amanda, hem modern hem de oldukça lüks olan Ornella, sade ve şık bir tasarım olan Adel ve Aldo, gotik çizgiler barındıran Logan, tamamen fantastik bir tarzı olan Fantastic ve özellikle dar alanlar için tasarlanmış olan Marvin.

Tüm bu oturma grupları Doğtaş güvencesi ile üretilen koltuk takımlarıdır. Çoğunluğunda bir tane üçlü, iki tane tekli yada üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşan takımlardır. Bazıları Aldo koltuk takımında olduğu gibi sandıklı ve açılabilir yatak olan koltuk takımlarıdır. Doğtaş oturma grupları dayanıklı, kir ve leke tutmayan çok özel kumaşları bulunan koltuk takımlarıdır. Kullanılan malzemeler birinci sınıf, ilgili testlerden geçerek piyasaya sunulmaktadır.

Doğtaş oturma grupları fiyat aralığı ise ortalama şuan indirimli kampanyada olan fiyatlar ile 3500 ile 20.000 Türk Lirası arasında modeline göre değişiklik göstermektedir. Burada koltuk takımının özelliğine, kullanılan malzemesine göre rakamlar değişiklik göstermektedir. Tüm bu değişken rakamlara rağmen hangi oturma grubu alınırsa alınsın uzun yıllar kullanılabilecek bozulma, deformasyon olmayacak koltuk takımlarıdır.

 

 

Doğtaş Oturma Grupları İle Kombin Önerileri

Yukarıda genel özelliklerini verdiğimiz Doğtaş oturma grupları anlaşılacağı üzere çok farklı zevklere hitap ediyor. Koltuk takımı aldıktan sonra dekorasyon noktasında da koltuk takımının kullanıldığı alanda belli bir uyumu yakalamak için bazı hususlara dikkat etmek gerekiyor.

Bunların en başında renklerin kendi içinde uyumu geliyor. Koltuk takımları, halı, perde ve yer döşemeleri birbiri ile uyumlu olmalı ve sadece renk açısından değil stil olarak da uyum yakalanmasına özen gösterilmelidir.

 

 

Doğtaş Oturma Grubu Modelleri

Doğtaş oturma grupları için sıraladığımız genel özellikleri, fiyatlarına ait bilgiler ve dekorasyon önerilerinden sonra hepsi birbirinden şık modelleri galerimizde inceleyebilirsiniz.

 

Kaynak: www.dogtas.com/tr

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer koltuk takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

En Çok Tercih Edilen Koltuk Renkleri 2020

Alfemo Köşe Takımları

Bellona Koltuk Modelleri

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.