Bellona Yemek Odası Takımları

Bellona Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımı seçerken tercih nedenlerinden biri şıklıktır. Ancak tek seçim kriteri değildir. Yemek masası ve sandalyelerinin kullanım esnasında rahat oturum sağlaması, fazla sayıda kişiyi ağırlayabilme, işlevsel özelliklerinin fazla olması dikkate alınarak tercih yapılmalıdır.

Bellona yemek odası takımları fonksiyonel özellikleri çoğaltılarak üretilmiş çeşitli modeller ile bu noktada karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Bellona Yemek Odası Takımları İle Dekorasyon

Vilza yemek odası takımı, meşe ve beyaz renk olup panjur görünüm taşıyan kapaklar kullanılarak üretilmiştir. Gümüşlük ve vitrinde cam ve panel kapak bulunur. Metal kulplar ile tamamlanmıştır. Kahverengi tonlarında halı ve perdelerle uyum sağlayacaktır. Krem rengi yada kahverengi renk tonları taşıyan mobilyalarla kombinlenebilir.

Bellona – Vilza Yemek Odası Takımı 2

 

 

Loren yemek odası takımı ceviz renktir, desenler çapraz dizayn edilmiş, metal kulplar kullanılmıştır. Modern tarz bu takımda, gümüşlük ve vitrin panel ve cam kapaklıdır. Kapak ve çekmecelerde yavaşlatma mekanizması bulunur. Krem rengi halı ve perdelerle renk uyumu oluşturacaktır. Mavi, kahverengi renkli mobilyalar yemek takımına uyumlu bir görüntü sağlayacaktır.

Bellona – Loren Yemek Odası Takımı 1

 

Carlino yemek odası takımı altın rengi ve antrasit gri renkler ve altın renkte aksesuar kullanılmıştır. Vitrin içinde led aydınlatma ve bas-aç sistemi ile açılan kapak sistemi vardır. Büfe ve yemek masası üst parçası mermer desenlidir. Beyaz veya siyah halı, perdeler ve modern tarzda mobilyalar ile bir bütünlük sağlayacaktır.

Bellona – Carlino Yemek Odası Takımı 1

 

Solena yemek odası takımı ceviz renk kullanılmış, panjur etkili klapa ve model tasarımına uygun kulplarla takımın bütünlüğü tamamlanmıştır. Kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma mevcuttur. Gümüşlük üst raf açık, alt raf kapaklı ve vitrin TV duvar ünitesi için uygundur. Siyah desenli beyaz halılar, ceviz rengi tonunda perdeler ile uyum sağlayacaktır. Ceviz rengi mobilyalar yemek odası takımına uyum sağlayacaktır.

Bellona – Solena Yemek Odası Takımı 1

 

Orlando yemek odası takımı, mermer desen ile beraber bej ve gri renk paneller kullanılmış, duvara monte edilebilen raflı ünite, radüslü şekiller ile takım tamamlanmıştır. Bej, siyah halı ve perdeler, aynı renk ve minimal, modern çizgide bir oturma grubu ile tamamlanabilir.

Bellona – Monreal Yemek Odası Takımı 5

 

İmpera yemek odası takımı lacivert ve meşe renginin uyumu ile bakır metal kulplar, büfenin karolajlı uygulaması ile takım oluşturulmuştur. Krem rengi halı ve perdeler ve lacivert tonlu oturma grubu ile tamamlanabilir.

Bellona – İmpera Yemek Odası Takımı 1

 

 

Pesaro yemek odası takımı açık gri ve ceviz renk kullanılan bu modelde dairesel altın renk kulplar ve klapa fitiller kullanılmıştır. Camlı gümüşlük ve duvar ünitesi bulunan büfe fonksiyoneldir. Gri halı , beyaz perdeler ve ceviz renk mobilyalar ile bütünlük oluşturur.

Bellona – Pesaro Yemek Odası Takımı 1

 

Perlino yemek odası takımı, eskitme hasır deri kullanılarak üretilen sandalyeler, yemek masası , gümüşlük ve vitrinden oluşur. Eskitme altın renkli kulplar ve püskülle detaylandırılmıştır. Klasik görünüm taşıyan bu takım ile beyaz klasik perde ve halılar güzel bir bütünlük sağlayacaktır. Aynı renk tonlarını taşıyan koltuk takımı ile kombine edilebilir.

Bellona – Perlino Yemek Odası Takımı 1

 

Alegro yemek odası takımı, modern çizgide tasarlanmış, ceviz ve antrasit renk kullanılmıştır. Çekmecelerde ray sistemi mevcuttur. 2 gümüşlük ve bir büfe vardır. Kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma bulunur. Krem rengi halı ve perdeler ile ceviz renk oturma grubu güzel bir uyum sağlayacaktır.

Bellona – Alegro Yemek Odası Takımı 1

 

Venti yemek odası takımı, metalik krem rengi kullanılan bu takımda dairesel kulplar da bronz renk kullanılmıştır. Duvar ünitesinde kapaklı dolap, raf vardır ve tv ünitesi için kullanıma uygundur. Krem rengi, kahverengi tonlarında halı ve perdeler ile mavi tonlarında mobilyalar güzel bir bütünlük oluşturacaktır.

Bellona – Venti Yemek Odası Takımı 1

 

Mistral yemek odası takımı, beyaz renk kullanımı ile beraber fleksi altın renk kulplar, krem rengi deri ile tasarım renklendirilmiştir. Büfe kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma mevcuttur. Siyah, kahverengi tonda halı ve perdeler ile beyaz renk oturma grupları bütünlük içerisinde bir görüntü verecektir.

Bellona – Mistral Yemek Odası Takımı 1

 

Lofty yemek odası takımı meşe ve siyah renk kullanılmıştır. Büfenin üst parçası high-gloss cila tekniği ile tasarlanmış ve büfedeki kaşıklık uygulaması işlevsellik kazandırmıştır. İki gümüşlük ve bir duvar ünitesi vardır. Beyaz renk halı ve perdeler, kahverengi tonlarında oturma grubu ile takım tamamlanabilir.

Bellona – Lofty Yemek Odası Takımı 1

 

Volga yemek odası takımı, ceviz renkli yemek odası ve baklava deseni kullanılmış ayna, gümüşlük ve vitrin ile tasarlanmıştır. Beyaz, krem rengi halı ve perdeler ve ceviz renkli yarı klasik tarzlı oturma grubu ile takım tamamlanabilir.

Bellona – Volga Ceviz Yemek Odası Takımı 1

 

Volga yemek odası takımı beyaz renk ağırlıklı, baklava desen uygulanmış ayna ve sarı fitil uygulamaları ile tasarlanmıştır. Ürün kapaklarında yavaşlatma mekanizması bulunur. Siyah, mavi, yeşil renk halı ve perdeler ve mavi, yeşil tonlarında mobilyalarla uyum sağlayacaktır.

Bellona – Volga Beyaz Yemek Odası Takımı 1

 

Monreal yemek odası takımı fildişi renk ve genel olarak kullanılan mermer desen, altın rengi uygulanan kulplar ile tasarlanmıştır. Takımda yavaşlatıcı mekanizma bulunur. Gümüşlük ve duvar ünitesi vardır. Siyah, kahverengi, beyaz tonlarda halı ve perdeler ile beyaz klasik tarz oturma grupları ile uyum sağlayabilir.

Bellona – Monreal Yemek Odası Takımı 1

 

 

Vitella yemek odası takımı altın renk ve fildişi renk uyumu ile tasarlanmıştır. Dekoratif malzemeler 3 boyutludur ve yavaşlatıcı mekanizma bulunan gümüşlük ve büfe vardır. Bej renk halı, perdeler, klasik tarz beyaz renk tonlarında mobilyalar ile tamamlanır.

Bellona – Vitella Yemek Odası Takımı 1

 

Mavenna yemek odası takımı mavi, opak beyaz, meşe rengi kullanılmıştır. Mavi kapaklarda mavi klapa kullanılmıştır. Kapaklarında yavaşlatma mekanizması olan gümüşlük ve büfe bulunur. Mavi renk halı ve perdeler, modern tarz oturma grupları ile uyum sağlar.

Bellona – Loren Yemek Odası Takımı 5

 

Vienza yemek odası takımı meşe renkte tasarlanmıştır ve kapaklarda panjur klapalar mevcuttur. Büfe içerisinde kadife karolaj uygulamalı kaşıklık bulunur. Büfe aynasında led lamba sistemi bulunur. Krem rengi tonlarında halı ve perdeler ile meşe rengi mobilyalar uyum sağlar.

Bellona – Vienza Yemek Odası Takımı 1

 

Violet yemek odası takımı antrasit, fildişi, meşe renk kullanılmış, kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma vardır. Büfe ve gümüşlükte yavaşlatıcı mekanizma bulunur. Beyaz halı ve perdeler, mavi, kahverengi renk tonlarında oturma grubu ile tamamlanabilir.

Bellona – Violet Yemek Odası Takımı 1

 

Lisbon yemek odası takımı fildişi renkte, altın renk ağırlıklı olarak kullanılmıştır, kapaklarda figürler bulunur. Gümüşlük ve büfe içerisinde aydınlatma vardır. Krem rengi perdeler, halı ve krem rengi koltuklar ile uyum sağlayabilir.

Bellona – Lizbon Yemek Odası Takımı 1

 

Valdes yemek odası takımı lila ve beyaz renk ağırlıklı, kapak kulplarında püskül detaylar, mobilya üzerinde altın varak rengi kullanılmıştır. Krem rengi halı ve perdeler, lila renk tonlarında oturma grupları ile uyum sağlar.

Bellona – Valdes Yemek Odası Takımı 2

 

Belissa yemek odası takımı opak beyaz ve mor renk ve kapakların alt kısımlarında figür desenlere yer verilmiştir. Kulplarda püskül detaylar vardır. Vitrin ve gümüşlük içinde led aydınlatmalar vardır. Krem rengi halı ve perdeler, mor renk tonlarında oturma grupları ile uyum sağlar.

Bellona – Belissa Yemek Odası Takımı 2

 

Bellona Yemek Odası Takımları Fotoğraf Galerisi

 

Kaynak: www.bellona.com.tr

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer yemek odası takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

5 Adımda Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Kelebek Yemek Odası Takımları

Bellona Koltuk Modelleri

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.