Bellona Koltuk Modelleri

Bellona Koltuk Modelleri

Bellona firması 1997 yılından itibaren gerek ulusal gerekse uluslararası birçok bölgeye ihracatı ile tanınan bir firmadır. Koltuk tarzları modern dekorasyon mantığına oldukça uyumlu olan Bellona koltuk modelleri, dekorasyon anlamında ne gibi kombinlemeler ile kullanılabilecekleri bu yazımızda modellere ait fotoğraflar ile anlatılacaktır.

 

 

Bellona Koltuk Modelleri İle Dekorasyon Önerileri

 

Vilza Koltuk Modeli İle İskandinav Dekorasyon

Açık renklerin ve sadeliğin bir bütün olarak uyumlu olduğu bu modelde estetiksel açıdan ferahlığın tadını çıkarabilirsiniz. Duvar kağıdı kullanımında oldukça sade ve monokromatik renkler seçerek koltuk takımlarınızda uyum sağlayabilir ve duvar renklerinde açık renk tonlarını seçmeniz koltuğunuzun oda içerisinde yaşamasına neden olabilirsiniz. Halı kullanımı yerine minimalist ufak bir kilim kullanımı ve üzerine gelecek koltuk modelinizin sehpası ile odanıza vurgu yapabilir ve yemek odası takımlarınızın sadeliği ile odanızda bahar havası oluşturabilirsiniz.

 

 

Loren Koltuk Modeli Rustik Dekorasyonun Rahatlığı

En rahat koltuk modellerinden birisi olan loren koltuk modelleri ile ahşap malzemenin en yoğun olarak kullanıldığı rustik dekorasyonun tadını çıkartabilirsiniz. Ahşap ve doğal taş yapımı şömine etrafında konumlanan koltuk modelleri ile rahatlık ve konforun tadını çıkartabilirsiniz. Kirişlerde kullanacağınız ahşap malzeme ve loren koltuk takımlarının konforunun birleşiminin oluşumu, duvarda çizgisel ahşap hatların oluşumu ve yer halınızın boydan boya koltuk modellerini kaplayacak biçimde yerleştirilmesiyle oluşacak sıcak koyu tonları koltuk modelleri üzerinde doğanın ambiyansını yansıtsın.

 

Carlino Koltuk Modeli İle Akdeniz ve Eklektik Dekorasyon 

Akdeniz dekorasyonu sadelik ve klasik dekorasyon ögelerinin bir araya gelmesiyle oluşur. Peki carlino koltuk takımlarında bulunan klasik hava ile duvarlarınızda ve perdeleriniz de oluşturacağınız klasik desensel ögelerin bütünü koltuk takımlarınızda yaşasın istemez misiniz? Peki eklektik tarz dekorasyonun seçimciliği ve farklı tarzlardan kendinizi yansıtan bir dekorasyon fikrine ne derseniz? O halde duvarlarda sade motifler kullanarak, halılarınızda açık ve klasik koyu renk karışımı bir sentez oluşturarak ve yemek odası takımlarının modern havasının klasik Akdeniz dekorasyonun üstünde ışıma yaparak kendi eklektik tarzınızın tam açığa çıkmasını bu koltuk modelleri ile sağlayabilirsiniz.

 

İmpera Koltuk Modeli İle Çağdaş ve Geleneksel Dekorasyonun Sahil Esintisi

Çağdaş ve geleneksel kaygıları yaşamayı bir kenara bırakın her iki dekorasyon stilini tek çatı altında birleştirebilirsiniz. Peki nasıl mı? O zaman impera koltuk takımlarının koyu mavi sahil esintisini kendi odanızın bünyesinde duvarlarınızda ki mavi desen kaplamalar ve perdeniz de bulutların yansıması olan beyaz tarz renk tonu seçimiyle oluşturabilirsiniz. Halılarınızı oldukça ferah olacak şekilde minimalist küçük boyutlarda seçerek koltuk takımlarının koyu mavi tonunu odak noktası haline getirip yemek takımlarınızın geleneksel tarz süslemeleri ile birleştirin. Böylelikle impera koltuk takımlarının çağdaş tasarımı odanızda mükemmel bir sentezi oluştursun.

 

 

Bellona Koltuk Modelleri Fotoğraf Galerisi

 

Kaynak: www.bellona.com.tr

 

👉 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer koltuk takımı modelleri için ”Mobilya Modelleri” ve ev dekorasyonu konusunda daha fazla öneri ve tavsiye için ”Ev Dekorasyonu” kategorilerine bakabilirsiniz.

 

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir

En Çok Tercih Edilen Koltuk Renkleri 2020

Alfemo Köşe Takımları

Doğtaş Oturma Grupları

Sorunuz Mu Var?

Sormak istediğiniz, fikir almak istediğiniz dekorasyon ile alakalı her konuyu ''Yorum'' yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevapladığımız sorular için; ''Soru&Cevap'' kategorimize bakabilirsiniz.

 

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş olduğunuz yazımızı beğendiyseniz paylaşarak bize destek olabilir yada yorum yaparak yazımızı geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.