Banyo Dekorasyon Fikirleri

132
A+
A-
Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyolar gün içinde sıklıkla kullandığımız yerlerdir. Modern ve temiz olması da bizim için çok önemlidir. Salon, mutfak yada yatak odası dekorasyonu yaratıcılıkta sınır tanımadığı gibi banyo dekorasyonu da bu konuda sınır tanımamaktadır. İstediğiniz banyo modeline, üreticilerin elindeki sayısızca model arasından karar vermekte zor olacaktır. Karar verdiğiniz modelde her zaman banyonuza uygun olmayabilir. Banyo dekorasyonunda  fikir sahibi olmanız ve karar vermenizi kolaylaştırmak için videodaki modellere göz atabilirsiniz.

banyo-dekorasyon

Videoları seçerken biz, Türkiye’ de yapılan evlerdeki banyo alanlarının genel düzeyini göz önüne almaktayız. Sizlere Kanada Grace Kulesi daire tasarımlarını örnek vermemekteyiz.

 

Dekor Ekranı
Dekor Ekranı
Dekorekrani.com; Ev Dekorasyonu, İş Yeri ve Bahçe Dekorasyonu için en yeni Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon Örneklerini bulabileceğiniz, dekorasyon konusundaki bilgi kirliliğini gidermek, merak edilenleri dekorasyon tutkunlarına sade ve anlaşılır şekilde aktarmak amacıyla kurulmuş Türkiye’ nin En İyi Dekorasyon Sitesi’ dir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.